MISJA

Pomagam kobietom wprowadzić aktywność fizyczną i zdrowy styl życia, aby dobrze się czuły w swoim ciele, zyskały większą energię i pewność siebie. Żebyśmy wspólnie podbijały świat!

Modelowanie sylwetki

Każda z nas ma inny ideał sylwetki. Większość z nas chce jednak dobrze i zdrowo czuć się w swoim ciele, co dla każdej będzie oznaczało inny rozmiar ubrań czy proporcje sylwetki. Moje podopieczne straciły już setki centymetrów, dziesiątki kilogramów, wypracowały mięśnie, zbudowały piękne pośladki. Efekty zależą od Twoich celów i zaangażowania. Dopasuję plan treningowy do Twoich potrzeb i będę wspierała Cię, żebyś osiągnęła sylwetkę o jakiej marzysz.

Sprawne ciało

Podstawą w mojej pracy jest prawidłowy ruch, oddech i postawa ciała. Nie mam jednego schematu, który stosuję dla każdej z Was. Ćwiczenia dobieram do Twoich predyspozycji i ewentualnych ograniczeń, aby Twoje ciało było zdrowe i sprawne. Pomogę Ci również w powrocie do sprawności po kontuzji a także w przypadku dolegliwości bólowych czy nadmiernych napięć mięśni.

Przełamiesz także barierę strachu spowodowaną bólem czy wcześniejszym urazem. Jeśli będzie potrzeba, skonsultujemy Cię z fizjoterapeutą w moim studio treningowym.

Masaż

Pasjonuje mnie anatomia i złożoność ludzkiego ciała oraz uwielbiam masaż. Niejednokrotnie na treningu wykorzystuję techniki masażu tkanek głębokich, ponieważ często ograniczenia ruchowe wynikają z niewłaściwych napięć mięśni, a czasem wystarczy kilka minut pracy żebyś poczuła się lepiej. Zapraszam także na godzinne sesje masażu rozluźniającego i klasycznego.

Kobiety w ciąży

Niewiele kobiet wie jak ważne jest przygotowanie fizyczne do ciąży oraz jakie pozytywne efekty może przynieść dla zdrowia dziecka ćwicząca mama. Zadbam o Ciebie na każdym etapie ciąży i pomogę Ci wrócić do formy w odpowiednim czasie po urodzeniu dziecka.

Jako trener Pelvic Floor Safe (http://pelvicfloorsafe.pl/trenerzy/karolina-jarosz/) z pełną świadomością nauczę Cię jak prawidłowo ćwiczyć a także rozluźniać mięśnie dna miednicy.

Zdrowe nawyki

Przez lata starań o szczupłą sylwetkę przetestowałam kilkanaście rodzajów podejść dietetycznych i treningowych. Teraz wiem, jak się odżywiać i o jakie aspekty naszego stylu życia zadbać, aby cieszyć się szczupłą sylwetką, zdrowiem, energią, spokojną głową i nie podporządkowywać swojego życia pod dietę. Z przyjemnością podzielę się z Tobą moją wiedzą i doświadczeniem.

Współpraca online

Jesteś spoza Krakowa a chcesz żebym się Tobą zaopiekowała? Odległość nie ma znaczenia! Możliwa jest zarówno współpraca w zakresie przygotowania planu treningowego jak i stałego kontaktu oraz wsparcia a na podstawie przesyłanych filmów ocenię technikę ćwiczeń by były bezpieczne i efektywne. Współpracę rozpoczniemy id rozmowy podczas której ustalimy jakie są Twoje potrzeby i do nich dopasujemy nasz system pracy.

Zmiana

Lubię odkrywać w kobietach ich mocne strony i wspierać w realizacji celów. Wiem, jak zmiana stylu życia i wprowadzenie aktywności fizycznej zwiększa naszą pewność siebie ale też oczekiwania wobec życia. Chcemy więcej i uświadamiamy sobie, że możemy więcej! Jeśli potrzebujesz osoby, które popchnie Cię do działania i wesprze … z przyjemnością Ci pomogę i podzielę się swoim doświadczeniem!